Блог

4 універсальних чоловічих коктейлю

Що таке коктейлі знають, мабуть, усі. Але якщо хто не в курсі, то це різні за смаком напої, що складаються з двох і більше компонентів. Є алкогольні та безалкогольні мікси.

Основу перших становлять один чи кілька спиртних виробів. П’ють як у чистому вигляді, так і розбавляючи содовою, газировкою, соками. Частим елементом у склянці з таким питвом є лід.

Все для справжніх чоловіків

Мати вдома свій бар – мрія багатьох. Розкішний асортимент, пропонований «Brandbar», дозволить зробити це без зайвого клопоту. Тут є все, що потрібно для підтримання відмінного настрою будь-якої компанії.

Завдяки нашій колекції, можна створити масу продуктів, що мають на виході незвичайний смак та серйозну міцність. Вони задовольнять запити найвибагливіших та знаючих толк у такому зілля представників сильної половини людства.

Спочатку можна познайомитися з класикою і приготувати кілька коктейлів, які прийнято вважати чисто чоловічими. Це «Манхеттен», «Білий російський», «Мартіні» та «Удар текіли».

Перевірено часом

Якщо говорити про вік, то порівняно з багатьма коктейлями, які мають популярність у сучасній барній культурі, «Манхеттен» є одним із найшанованіших. За півтори сотні років існування напій набув різних варіацій.

Але класичним вважається рецепт, де використовуються віскі (житній), вермут (червоний солодкий чи сухий), біттер («Ангостура»). Пропорції такі: 50 мл/20 мл/1-2 краплі. Зробити його дуже просто. Серед відомих способів приготування перевагу надають методу «stir». Складові виливаються в спеціальну змішувальну склянку, наповнену невеликою кількістю льоду. Там їх акуратно перемішують та переливають у підготовлений охолоджений келих.

Подається «Манхеттен», як правило, у трохи прикрашеному вигляді. Для того використовуються коктейльні вишні, цедра лимона або апельсина.

«Чувак» в курсі

Коктейль «Білий російський» – ще один напій, що має серйозний градус і американське походження. Спочатку він потрапляв до списку напоїв, що сподобався жіночій аудиторії.

Популярність серед чоловічої статі прийшла після виходу на екрани фільму «Великого Лебовського». Головний його герой на прізвисько Чувак вживав саме цей коктейль.

Традиційний склад – горілка, кавовий лікер, вершки у співвідношенні 50 г/25 г/25 г. Для приготування може знадобитися лід, яким заповнюють широку склянку з товстим дном та об’ємом не менше 250 мл. На лід виливають горілку, слідом лікер та вершки. Усе перемішують спеціальною ложкою. Насолодитися незвичайним солодкувато-гірким букетом зможе кожен охочий, скориставшись чудовою продукцією нашої компанії.

Інтуїція та смак

Ще один легендарний напій, що претендує на особливе ставлення до нього, це, звичайно ж, «Мартіні». До його складу входять лише два інгредієнти – джин та вермут. Але простота рецептури чарівним чином перетворюється на унікальний, абсолютно неповторний конгломерат.

Він був народжений у обстановці елітних клубів Америки ще в далекому ХІХ столітті. За роки свого існування анітрохи не змінив свою світськість, статусність, елегантність та культурність. Навпаки, еволюціонував, придбав безліч варіантів, завдяки яким став культовим і отримав визнання у всьому світі.

Знавці рекомендують готувати його методом «stir». Для цього буде потрібна спеціальна ємність, в яку укладають шматочки льоду, а потім виливають 50 мл джину й 10 мл вермуту. Використовують інші пропорції, наприклад, 75/10 або 75/25. Все залежить від інтуїції та смакових уподобань. Всі інгредієнти акуратно змішуються і чарівна рідина переливається в оригінальний келих, призначений саме для «Мартіні». У класичному варіанті картина доповнюється однією оливкою чи лимонною цедрою.

Швидко та ефективно

«Удар текіли» – коктейль, який поєднав в одній посудині не лише міцність, а й блискавичний ефект. Його не треба довго готувати. Потрібно два алкогольні вироби – текіла (50 мл) та сухе ігристе вино (50 мл). Смакувати їм теж довго не доведеться. Цього не дозволяє зробити процес приготування. Після того, як обидва напої опиняться в ємності, її накривають серветкою, ударяють об стіл, серветку швидко знімають і відразу випивають вміст склянки.

Результат – гарний настрій, свіжість та бадьорість на весь вечір. Головне – не перестаратися. Ще одне обов’язкове правило – використовувати лише якісні компоненти. А знайти їх завжди можна в колекції Brandbar.

Залишити відповідь