Загальна інформація:

*Замовлення в інтернет-магазині Ви можете оформити в цілодобовому режимі.

*Замовлення по телефону здійснюються в будні дні з 09:00 до 18:00 за телефоном +38 (050) 368-46-04

Відправлення замовлень здійснюється у будні дні. Обов’язково вказуйте номер телефону. Оператор передзвонить Вам, повідомить суму Вашого замовлення та погодить час та місце доставки.

Доставка по Киеву

1.Мінімальна сума замовлення 250 грн, або 3-и одиниці товару
2.Доставка по місту Київ – 150 грн, при замовленні від 1200 грн безкоштовна.

Способи доставки:

1. Самовивіз можливий з магазину в Києві

Постачання товару в магазин проводиться протягом 1-го дня з моменту замовлення. Забрати замовлення після попереднього резервування можна з 09:00 до 18:00 у будні дні.
Перед тим, як приїхати до нас у магазин за замовленням, обов’язково зв’яжіться з менеджером за телефоном:

+38 (050) 368-46-04

2. Доставка по Києву здійснюється транспортною компанією «Нова пошта» протягом 1-2 днів після оформлення замовлення.

3.Доставка «Новою Поштою» на відділення, що працюють. Послуги доставки оплачує замовник.

Доставка по Україні

  • Мінімальне замовлення 3-и одиниці товару по Україні. Ви оплачуєте доставку згідно з тарифами «Нової пошти». Доставка по Україні здійснюється в будь-яке відділення «Нової пошти» протягом 1-3 робочих днів. Посилка у відділенні Нової пошти безкоштовно знаходиться 5 календарних днів. Якщо товар не забраний, вантаж відправляється назад на склад відправника.
  • Доставка «Новою Поштою» на відділення, що працюють. Послуги доставки оплачує замовник.
  • Адреси найближчих до Вас відділень можна подивитися на сайті транспортної компанії «Нова пошта» (https:// novaposhta.ua). Також при оформленні замовлення на сайті, вибравши доставку “Нова пошта”.
    До дверей, за адресою, яку Ви вкажете. Вартість доставки залежить від двох факторів: від ваги та вартості товару. Доставка здійснюється за умовами компанії «Нова пошта» і ми не впливаємо на швидкість доставки, але віримо, що наші партнери зроблять все можливе для оперативної доставки. З усіх питань доставки та оплати замовлень через «Нову пошту» Ви можете звернутися за телефонами +38 (050) 888-11-55, +38 (093) 000-10-95.