Блог

Інтернет-магазин Brandbar – асортимент, замовлення, доставка

Успішні люди знають ціну часу та грошей. Вони вміють оптимально використовувати свої ресурси, облаштовуючи простір навколо себе максимально комфортно та вигідно.

Сучасні технології дозволяють полегшити багато процесів, що стосуються не лише роботи, а й побуту. Відмінним рішенням є, наприклад, придбання необхідних споживчих товарів через віртуальну мережу.

Пропонований багатьма фірмами сервіс надає можливість отримати будь-яку продукцію, буквально не виходячи з дому. Не залишилася осторонь і наша компанія. Найширший вибір алкогольних виробів, що пропонується в інтернет-магазині Brandbar, задовольнить запити найширшого кола покупців.

Асортимент

Щоб побачити все на власні очі, достатньо зайти на сайт компанії та «погортати» електронний каталог. На віртуальній вітрині представлені елітні товари як власного виробництва, так і провідних підприємств галузі.

В асортименті не лише різні за вмістом спирту напої, а й безалкогольні вироби. Серед серйозного алкоголю слід, безсумнівно, відзначити абсент Vincent і Premium міцністю 60 і 70%. Незважаючи на високий вміст спирту, ці напої мають чудовий смаковий букет, особливий, неповторний аромат.

У розкішній колекції інтернет-магазину є ціла низка інших не менш цікавих пропозицій. Це вишукана самбука, чудовий джин, дивовижний ром, виготовлена ​​з найкращих зернових спиртів горілка. Є чим здивувати і любителів слабшого алкоголю. Чудова лінійка лікерів – це кілька десятків чудових напоїв, які виготовляються з високоякісної натуральної сировини з використанням передових технологій.

Особливе місце посідають безалкогольні вироби. Приголомшливі сиропи дивують і захоплюють своєю різноманітністю. Їх можна використовувати у приготуванні будь-яких міксів, десертів, кондитерки та інших кулінарних шедеврів.

Як зробити покупку?

Переглянути всі позиції, уточнити характеристики, вартість та зробити замовлення можна у форматі онлайн. Зрозумілий інтерфейс допоможе легко визначитись із вибором. Далі достатньо заповнити віртуальний кошик для покупок та заповнити форму заявки своїми даними.

При необхідності отримати додаткову інформацію ви можете зв’язатися з компетентними співробітниками будь-яким зручним способом. Всі контактні дані для цього наведені у відповідному розділі сайту. Оплата товару проводиться як готівкою, так і безготівковим розрахунком.

Доставка

Не варто турбуватися покупцям і про транспортування. Якщо немає можливості забезпечити самовивіз із пункту видачі, то про товар подбають досвідчені кур’єри. Вони підвезуть делікатну продукцію точно за вказаною адресою. А співпраця з логістичним підприємством «Нова пошта» дозволяє забезпечити доставку ексклюзивних виробів у будь-який куточок країни.

Залишити відповідь