Блог

Віскі – 10 дивовижних корисних для здоров’я властивостей

Про те, що багато популярних нині алкогольних виробів мали, у момент їхньої першої появи на світ, інший статус знають мало хто. У ті далекі часи, коли ще не було таблеток, ін’єкцій інших сучасних лікарських препаратів, як зілля від різних хвороб активно застосовувалися всілякі відвари, настоянки, лікери тощо.

Десь у XV столітті презентували небувале унікальне зілля шотландські ченці. У той же період подібні зілля почали випускати також в Ірландії. До цього часу дві країни – Шотландія та Ірландія,  неспроможні поділити «пальму першості», доводячи одне одному й усьому світу, що саме вона і є родоначальником знаменитого елітного напою, іменованого нині віскі.

У старовинних книгах, що збереглися до нашого часу, перелічено безліч хвороб, у лікуванні яких успішно застосовували цю «воду життя», як тоді називали мікстуру. І так спробуємо виділити основні корисні для здоров’я властивості цього дивовижного напою.

Серцево-судинна система

Вчені доводять, що невелика кількість хорошого віскі сприяє нормалізації роботи міокарда, і, як наслідок – зниженню серцевих патологій. Приступ серцевого болю, точніше рівень ризику його розвитку, знижується за рахунок антиоксидантів, які в достатній кількості містяться в даному напої. Їх вплив полягає в придушенні процесу утворення горезвісних холестеринових бляшок, що «забивають» кровоносні судини, які обтяжують та згущують кров.

Головний мозок та пам’ять

Деякі дослідження показали, що заразом із «поганим» холестерином капітулують такі серйозні недуги, як хвороба Альцгеймера, деменція. Зменшується і ризик розвитку інсульту, тому що судини стають більш еластичними, припиняється утворення в них тромбів, які сприяють судинній закупорці, а відповідно порушують кровообіг, ведуть до розриву капілярів та крововиливу.

За рахунок відмінної циркуляції крові та стабільної подачі необхідного клітинам харчування в мозку відбуваються процеси, що безпосередньо впливають на поліпшення пам’яті.

Профілактика раку

Серед різних антиоксидантів одним із важливих компонентів у хімічному складі віскі є еллагава кислота. Вона успішно нейтралізує, так звані, вільні радикали, які здебільшого і провокують утворення ракових клітин. Елагава кислота захищає ДНК організму людини від контакту з канцерогенами, благотворно впливає на клітини тканин, що піддаються впливу хіміотерапії.

Мінус стрес

Знаючі толк у хороших алкогольних виробах гурмани, використовують віскі як «вбивцю» стресу. Можна сказати, що цією властивістю обладає всякий алкоголь. Але ні. Тільки віскі, що має барбітуратний ефект, знімає напругу, допомагає розслабитися й досягти бажаного релаксу. Його седативні властивості допомагають налагодити здоровий сон, покращити самопочуття. Головне – не перестаратися і прийняти на сон принаймні одну порцію, яка становить 30 мл.

Допомога травленню

Протягом кількох століть віскі використовувався у багатьох країнах, як дижестив. Навіть найважча їжа чудово сприймалася організмом, коли трапезу завершували декількома ковтками вишуканого зілля. Крім того, одна порція (30 мл) віскі після обіду – це профілактика переїдання, нетравлення, інших хворобливих процесів, що відбуваються у шлунково-кишковому тракті.

Геть зайву вагу

Дотримуючись будь-якої дієти, складно підібрати міцний напій для насолоди. Більшість містить чимало вуглеводів, вживання яких не дуже бажано в процесі схуднення.

У віскі знаходиться їхній крихітний мінімум. Але цього достатньо для підтримки енергетичного балансу на належному рівні. Потреба додаткового джерела енергії практично відпадає. Тому для перемоги над зайвими кілограмами трохи віскі не завадить, навіть буде дуже доречним.

У боротьбі з діабетом

Помірне вживання магічного напою допомагає регулювати рівень інсуліну, також глюкози в крові. Численні дослідження показали, що завдяки йому можливість розвитку діабету 2 типу знижується часом на 30-40%.

«Гарячий Тодді»

Цей чудовий коктейль може не тільки тішити душу. Він є відмінним засобом у профілактиці та лікуванні простудних захворювань. Обов’язковим інгредієнтом у його складі є саме віскі.

Природний захист

Крім всього перерахованого, антиоксиданти, що є у віскі, допомагають всьому організму посилити свій природний захист. Вони запускають процес омолодження та уповільнюють процес старіння.

Brandbar пропонує відмінної якості продукцію даної лінійки, яка задовольнить запити найдосвідченіших знавців елітного алкоголю.

Залишити відповідь