Блог

ТОП-5 лікерів Brandbar для барменів (Тріпл сек, Пізан, Віа Лате, Кюрасао, Персик)

Одним із обов’язкових критеріїв гарного бару неодмінно є гідний асортимент напоїв. Вони повинні мати різну міцність, смакові характеристики, ароматичні властивості, цілу гаму кольорів. Адже кожен відвідувач має свої вподобання. І чим більший вибір пропонується клієнтам, тим більша ймовірність максимально задовольнити їх запити.

Наша компанія завжди готова допомогти у виборі алкогольної продукції різних лінійок. Значною популярністю серед величезної кількості видів користуються чудові лікери від Brandbar. Якщо говорити про най-най, то можна назвати ТОП-5 унікальних виробів цієї категорії. Це, звичайно ж, «Тріпл Сек», «Пізан», «Віа Латтеа», «Кюрасао» та «Персик».

Витончена міцність

Одним із найбільш популярних напоїв серед елітного алкоголю будь-якого бару вважається лікер Triple sec. Він має різну міцність (від 15 до 40%), абсолютно чарівний солодкуватий смак з багатими цитрусовими тонами, вишуканою ароматичною палітрою. Був створений кілька століть тому деяким Ж.-Б. Комб’є, що проживав у невеликому французькому містечку Сомюре.

Згодом, завдяки своїм неповторним якостям, завоював всесвітнє визнання та заслужену славу. Його випуском займаються зараз багато провідних брендів. Особливої якості лікер пропонує Brandbar. Він виготовлений з кращої висококласної сировини, містить 40% спирту, має збалансований смак, неймовірний апельсиново-лимонний ароматичний букет.

Як самостійний алкоголь, у сучасних любителів підняти градус настрою за допомогою міцних гапоїв, використовується рідко. Хоча для покращення травлення таке зілля цілком підходить. Чарочка-друга після ситної трапези допоможе засвоїти будь-яку кількість їжі.

Просто чудовий «Трипл сек» як один з компонентів у складі безлічі міксів. Не обійтися без нього в приготуванні вишуканої Маргарити, легендарного Б-52, чарівного Космополітену, багатьох інших популярних коктейлів.

Тропічний рай

«Pisang» — саме така назва дана незрівнянному зіллю, що має найніжніший смаковий букет, аромат тропічних фруктів і чудових трав. Особливе місце займають тут бананові нотки, оскільки цей плід і є основним інгредієнтом у витонченому продукті.

Brandbar використовує у виробництві лікеру «Пізан» лише добірні плоди, які настоюють на висококласному спирті. Серед інших компонентів – артезіанська, очищена від різних домішок, вода, якісний цукровий сироп, інші природні, натуральні інгредієнти. Напій яскраво зеленого кольору має 20% міцності, ніжний, м’який банановий смак та аромат.

«Pisang» чудово поєднується з міцними алкогольними виробами, наприклад, ромом, горілкою, абсентом, джином. Завдяки такому союзу виходять цікаві та колоритні мікси. Серед найбільш привабливих інтерпретацій «Зелений мексиканець», «Чарівна зірка», «Синя спокуса» та інші.

Досконалість смаку

Ще один неперевершений виріб, яким тішить любителів солодкого алкоголю Brandbar – крем-лікер Via Lattea. Його можна назвати продуктом універсальним. Напій напрочуд досконалий, як у чистому вигляді, так і у поєднанні з іншими інгредієнтами.

Казковий букет складений із добірних какао-бобів, виняткових ірландських вершків та ванілі найвідомішого сорту «Бурбон». Все це багатство приправлене спиртом класу Люкс. Досягти неповторної довершеності допомагає процес гомогенізації, що використовується у виробництві.

Аромати какао та ванілі, вершково-шоколадна, приправлена відтінками карамелі смакова гама, якнайкраще підходять для коктейлів «Хіросіма», «Хмари», «Б-52», інших. Порівняно невелика міцність (всього 18%) дозволяє додавати його в улюблену каву без негативних наслідків для організму.

Рекомендацій не потребує

Ця фраза, якнайкраще підходить для характеристик лікеру «Кюрасао». Він є найпопулярнішим об’єктом у арсеналі майстрів-професіоналів барної справи. Відмінний компаньйон для багатьох інших інгредієнтів, напій дозволяє створювати унікальні композиції, що дивують своєю різноманітністю.

Незвичайний, соковитий смак спеціального сорту апельсину, що поєднує в собі кислі, солодкі та гіркі тони, натуральні добавки у вигляді фруктів, ягід, трав, горіхів визначають чудову смакову палітру. Казкове зілля входить до складу безлічі найвідоміших та найпопулярніших коктейлів. Серед них «Блакитна лагуна», «Райдуга», «Ламборджіні», тощо.

Літні мотиви

Відчути лагідний дотик літа можна, покуштувавши лікер «Персик». Головною сировинною базою виступають у ньому ніжні, соковиті, солодкі плоди саме персика. Вишуканій продукції, що випускається нашою компанією, притаманні найвища якість, автентичний смак та чудовий аромат.

«Лоліта», «Каліпсо», «Арно», «Ву-ву» – це лише маленька частинка яскравих композицій до складу яких входить «Peach». Ними можна порадувати відвідувачів бару, подарувавши частинку літа та сонячного тепла.

Brandbar пропонує найширший асортимент лікерів для барменів. Це дозволяє кожному майстрові створювати чудові мікси, що обов’язково допоможе скласти неймовірну та неповторну коктейльну карту.

Залишити відповідь