Блог

З чим пити джин

Багато алкогольних виробів повною мірою розкривають свої унікальні якості лише за правильної їх подачі. До таких із абсолютною впевненістю можна віднести джин. Завдяки своєму складу чудовий напій має насичений смак, запаморочливий аромат, містить близько 40% спирту.

Зовсім небагато історії

Jenever, як називали його раніше, почали випускати у Нідерландах у XVI столітті. Хоча схожі зілля, що складаються з винного спирту, ялівцю та інших рослинних компонентів, були знайомі ще з XII століття. Їх використовували як лікарські засоби.

Наприкінці XVI століття популярність зілля вийшла за межі Нідерландів. Він став улюбленим алкоголем англійських джентльменів і не лише. За кілька десятків років «джинове безумство» охопило майже всю Англію.

Справа дійшла до строгих обмежень, навіть жорстких заборон еліксиру, який веселив та бадьорив, і полюбився майже всім верствам суспільства. На деякий час напію довелося піти «в тінь». Але лише для того, щоб знову відродитися та продовжити свою тріумфальну ходу після того, як пристрасті трохи вщухнуть.

Чудові комбінаці

Класичний варіант розпивання – джин у чистому вигляді. Для цього використовують невеликі чарки, куди вливається грам 30 зілля, яке потім випивається виключно залпом, буквально за один ковток. Напій бажано вживати охолодженим або додавати в ємність кубики льоду або трішки чистої крижаної води. Для такого варіанту краще обрати спеціальну склянку з товстим дном.

Багатьом припав до смаку джин, розбавлений тоніком у відсотковому співвідношенні 50/150. Такий варіант передбачає добавку у вигляді щонайменше 180 г льоду. Зроблять напій ще більш вишуканим охолоджений сік лайма або лимону. Їх можна замінити полуницею, журавлиною, огірком навіть лавровим листом або стручком перцю чилі. Все залежить від переваг і, звичайно, готовності експериментувати.

Велику популярність має джин серед любителів коктейлів, до складу яких належать інші алкогольні напої. У таких знаменитих міксах, як «Сухий мартіні», «Бронкс», «Леді Чаттерлей», «Олександр», «Кардинал», безліч інших рецептів успішно поєднуються джин з вермутом, біттером, лікерами, та таким іншім.

Відповідні закуски

Різні способи вживання джину припускають різні види закусок. Страви для такої ролі краще обирати якраз залежно від цього. Напій у чистому вигляді рекомендується поєднувати з їжею, виготовленою з м’яса, риби, морепродуктів. Відмінно гармонують із таким вишуканим алкоголем сирокопчені ковбаси, дорогі, елітні сорти сиру, сиров’ялена м’ясна нарізка.

З овочів підійдуть гриби, огірок, маринована цибуля, маслини. А ось приготовлені на пару овочі не варто поєднувати з ялівцевим компонентом, що є обов’язковим у будь-якій марці джину. Не підходять і перші страви, навіть якщо вони «най-най», екзотичні та незвичайні. Не варто експериментувати із гарнірами, основою яких є крупи. Гурмани кажуть «ні» також будь-яким видам фруктів, крім цитрусових, які є винятком для багатьох видів алкоголю. Апельсин, лимон, лайм цілком підходящі варіанти легкої закуски. У розбавленому вигляді джин добре гармонує з ягідними та іншими солодкими десертами. Непоганим доповненням до міксів є чорний шоколад.

Дивовижне поряд

Щоб смачна трапеза або просто дегустація одного з чудових коктейлів принесли максимум задоволення, слід обирати якісний алкоголь. Для цього необов’язково вирушати до Англії чи Нідерландів. Вироби нашої компанії – це елітні напої, які допоможуть відкрити чарівний світ продукції даної лінійки.

Джин «De La Bo» і «Trafalgar» від Brandbar принесуть справжнє задоволення. Напої, напевно, допоможуть розфарбувати життя яскравими квітами, подарують цілий букет незабутніх смакових відчуттів, радісних емоцій. Головне не перестаратися під час дегустації та дотримуватися порад досвідчених експертів щодо правил вживання міцного алкоголю.

Залишити відповідь