Блог

Колекція лікерів від Brandbar

Серед величезної різноманітності алкогольних виробів напої, що мають давнє коріння, не рідкість. Свою цікаву багатовікову історію мають і лікери. Солодкі мікстури, які стали чудовою альтернативою гірким зіллям, з’явилися, як стверджують історики, ще в середині минулого тисячоліття. Їх готували в монастирях та успішно використовували в іпостасі досить ефективних лікарських засобів.

Популярність у ролі алкоголю чудотворні зілля набули вже у XIX столітті. У цей воістину «золотий» період їхня якість значно підвищилася, асортимент розширився, а самі вони перетворилися на один із найбільш затребуваних видів спиртного.

Що таке сучасний лікер

Якщо говорити про основні характеристики алкогольних виробів цієї лінійки, слід виділити кілька особливостей. Насамперед – це міцність. Також береться до уваги вид спиртовмісної основи. Не можна не враховувати і такий показник, як міра солодкості. Ще один критерій – основний смаковий компонент. Наповнювачем може служити різна рослинна сировина: ягоди, фрукти, овочі, коріння, спеції, трави, та таке інше. Існують вироби, у приготуванні яких використовуються продукти тваринного походження. Найчастіше – це яйця та вершки.

Компанія «Brandbar» успішно працює у всіх напрямках. Колекція лікерів представлена ​​різними смаками, міцністю, кількістю цукру в вишуканих, неповторних зіллях.

Спирт + цукор

У класифікації лікерів за вмістом спирту та цукру прийнято виділяти три основні категорії. Вироби, що містять від 35% до 45% спирту та 30-50% цукру, визначаються як міцні. Brandbar представляє такий формат цілою низкою гідної захоплення продукції. Особливою популярністю користується незрівнянний Triple sec. Він має солідну міцність (40% алкоголю), гармонійний смак, чудовий букет апельсиново-лимонних ароматів.

Ще один вишуканий представник цієї категорії – неповторна самбука. Лікери «Ibiza» (42%) та «Zako» (40%), що випускаються нашою компанією, представляють найкращі якості відомого у всьому світі напою з чарівним ароматом та смаком анісу.

Наступний вид – десертні чи середньої міцності продукти. Зміст алкоголю у яких варіюється від 25% до 35%. Приблизно у цих рамках тримається і кількість цукру. Наша фірма активно розробляє дану лінійку. Серед багатьох інших слід виділити «Almond» (Мигдаль), «Curacao orange» (Кюрасао оранж), «Spicy vanilla» (Пряна ваніль).

Насиченим солодким смаком (цукор 50-60%) та відносно невеликим відсотком спирту (15-23%) характеризується такий тип лікерів, як креми. «Crème de café», «Crème de Cassis», «Crème de Banan», багато інших – всі вони є справжніми перлинами колекції.

Смак + аромат

Безперечного успіху компанія досягла й у напрямі вибору основних компонентів для створення унікальних смакових відтінків своєї неперевершеної продукції. Такий вражаючий асортимент задовольнить запити широкого загалу споживачів. Серед великої колекції обов’язково знайдеться підходящий варіант для найвибагливіших, вишуканих та витончених гурме.

У колекції є найрізноманітніші основи. Є чарівні напої з наповнювачами із тропічних фруктів – цитрусових, банана, персика та інших. Вміло підібрано низку ягідних інгредієнтів. По-справжньому казкові вироби зі смаком вишні, смородини чорної, полуниці захоплюють своїм букетом.

Мають зілля також неповторну гаму унікальних ароматів. Це свіжість м’яти та ніжні ванільні нотки, пряні запашного перцю, кориці або збуджуючі апельсина, лимона, та такі інші. У кожній крапельці фірмових лікерів Brandbar яскраво відчуваються чарівні акорди ароматів й смаків.

Залишити відповідь