Блог

Мохіто, історія та особливості популярного літнього коктейлю

У світі напоїв існують свої ієрархічні сходи. Є знаменитості, які, піднявшись на найвищі сходинки популярності, залишаються там назавжди. З’явившись у якомусь одному місці, згодом, вони завойовують увесь світ. До їхнього числа з повною впевненістю можна віднести приголомшливий, найсмачніший, неповторний коктейль «Мохіто».

Його попередник

Існує кілька версій, що дуже правдоподібно викладають історію його народження. В одній з них стверджується, що своєю появою коктейль завдячує англійцю Френсісу Дрейку. Жив він ще у XVI столітті, був військово-морським офіцером, дослідником, капітаном судна, яке здійснило кругосвітнє плавання. Причому це другий в історії корабель, який повернувся з такої грандіозної подорожі додому.

За відвагу заслуги перед Англією Дрейк був нагороджений лицарським титулом. Але бурхливо обговорюється тема про його каперство. Під час таких «цікавих» походів озброєні кораблі англійців захоплювали та грабували торгові судна Іспанії. За подібну діяльність іспанці затаврували його піратом. Саме цій людині приписується створення коктейлю «Драк», попередника мохіто. Він був рятівним зіллям для моряків під час тривалого плавання. Основні його інгредієнти – ром, м’ята, лайм.

Барменський довідник та ще щось

Все ж таки, перший рецепт класичного «Мохіто», як стверджують дослідники, був записаний лише у 1931 р. І не в Англії, а на Кубі, точніше, у довіднику бармена гаванського закладу Sloppy Joe’s Bar. Досі коктейль на Острові Свободи залишається на піку популярності та вважається його своєрідною візитною карткою.

Нині напій входить до знаменитого списку IBA – Міжнародної асоціації барменів, що говорить про його визнання у всьому світі. Рецептура, яка тут використовується, вважається стандартом.

Позначився «Мохіто» і у списку топових напоїв знаменитого агента «007». Коктейлі, що вживав Джеймс Бонд, стали своєрідною класикою. Шанувальники цього легендарного персонажа вважають кожен із них справжнім зразком смаку для справжніх чоловіків.

Все саме найкраще

Щоб приготувати чудовий лонг-дринк, потрібно зовсім небагато. Але один із інгредієнтів повинен мати найвищу якість. Йдеться про ром. Такий продукт можна знайти у каталозі нашої компанії.

«Brandbar» пропонує клієнтам лише найкращі алкогольні та безалкогольні продукти. Маючи їх у своїй колекції, можна приготувати багато цікавих смачних напоїв. І, звичайно, знаменитий «Мохіто».

Для цього знадобиться: білий ром (50 мл), сік лайма (як правило, достатньо половинки плода), цукор (бажано очеретяний 2-3 ч. л.), кілька листків м’яти, лід (обов’язково колата повна склянка), газована вода ( 200мл).

Унікальні особливості

Однією із родзинок культового продукту є можливість експериментувати з його рецептурою. Смакові якості та освіжаючий ефект, особливо бажаний у спекотні літні дні, залишаються стабільно чудовими.

Напій універсальний ще в тому плані, що чудово сприймається у безалкогольному вигляді. І тут наша продукція дуже доречна. Використання сиропів неповторної колекції «Brandbar» лише додасть вишукану пікантність.

Перш ніж проводити досліди, слід відкрити каталог та обрати потрібний продукт. Відмінна якість абсолютно кожного товару, у будь-якому разі гарантує на виході винятковий результат.

Що і як

Отже, на порозі літо, настав час озброюватися прохолодними напоями. «Мохіто» серед них займе гідне місце. Класичний варіант коктейлю містить обов’язково м’яту. Її можна легко замінити ароматним, насиченим сиропом, виготовленим з натуральних компонентів.

Хто віддає перевагу безалкогольним напоям, просто прибирає з рецепту ром. Абсолютно незрівнянним є поєднання м’ята + лайм + апельсин. Прекрасним доповненням до основного складу є малина, полуниця, банан. Що б Ви не обрали, виняткова продукція компанії Brandbar завжди до Ваших послуг.